1 / 3
Citra
170 €
18.09.2022 17:43

Велес / Велес

Mnogu stara,dobro zacuvana citra,preku 90 godini,ispravna...Za kolekcioneri i ljubiteli na retki kvalitetni raboti...po dogovor...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Lazar, Viktorija
viktorijasmilevska@yahoo.com
Потврден огласувач
071 272 043; 078 738 610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам