1 / 11
SE IZDAVA VIKENDICA VO NIKIFOROVO MAVROVO
По Договор
08.06.2022 09:59

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMENA VIKENDICA ZA CELATA SEZONA, VO BLIZINA NA MAVROVOSKOTO EZERO ZA PREKRASEN ODMOR I REKREACIJA. VIKENDICATA RASPOLAGA SO SVOJ PARKING,SKARA NA DRVA LETNIKOVAC, DVA POSEBNI SPRATA VO KOJ IMA PO DVE SOBI, DVE KOPATILA, KUJNI-TV/WI-FI KOI SE KOMPLETNO OPREMENI (SPRATOVITE SE IZDAVAAT I POSEBNO).KAPACITET OD 8 DO 10 OSOBI.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
071530765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам