1 / 8
Куќа
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 16:16

Неготино / Неготино

Број на соби:

5

Квадратура:

325 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

222 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Владо Арсов Шпанац

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena povrsina 345m2. Rasporedot na stanbenata povrsina e sleden:4 polusprata + podrum(klasicen).Prviot polusprat e sostaven od vlez, rabotna prostorija(cvekjara) i garaza.Vtoriot polusprat se sostoi od dnevna,trpezarija,kujna,kupatilo,WC(odvoeno),hodnik i golema terasa.Tretiot polusprat ima salon so povrsina od 55m2 i terasa od 7m2.Cetvrtiot polusprat ima 3 spalni koi zavrsuvaat so logija terasa,cardak i kupatilo so WC.Dvorno mesto 222m2.
Kontakt
ACO 078230917
ACO 078230917
ACO 078230917
ACO 078230917

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
078230917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам