1 / 5
Se prodava penkalo kamera so zvuk
800 МКД
Цената е фиксна
21.04.2021 15:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava HD penkalo
ima rezolucija 1204:768
#snima so zvuk ""moze i da slika!
se polni na kompjuter so usb

{{{{{Tel. O78 410 760 }}}}}}}}}}}}

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078-410-760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам