1 / 8
mrezi za igroteki,sali,igralista........
200 МКД
05.03.2023 05:43

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

izrabotka na pregradni,zastitni I dekorativni mrezi za igroteki,sali,igralista, po vasi dimenzii I potrebi kako I mrezi lezalki za odmaranje.cena po dogovor od kvadrat izrabotka.informacii na 071 790 222 Oli.

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
071790222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам