1 / 11
Sajli za gas-turaza YAMAHA YZF R1 2002-2003
1.800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.06.2022 12:03

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Sajli za gas-turaza YAMAHA YZF R1 2002-2003

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС
ул. Благој Ѓорев бр.152 (нас.Тунел) ВЕЛЕС
Потврден огласувач
078216258
Испрати Е-маил до огласувачот

Филтри за воздух за сите мотори

950 МКД

RK CHAIN KIT SUZUKI DL1000 V-STROM (MOTOPARTS-Велес)

10300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам