1 / 6
Fap 16-26
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2020 08:02

Пробиштип

Продавам Фап 16-26 со турбо во исправна состојба, одличен мотор менувач и деференцијал се е оригинално фабричко можна е и замена дајте понуда !

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Dejanco
Потврден огласувач
078515818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам