1 / 1
Casovi po piano klavir
500 МКД
Денес 15:41

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Diplomiran muzicar so dolgogodisno iskustvo drzi casovi po piano (klavir) za site vozrasti.
+ kompletna teoretska podgotovka
Site muzicki stilovi
Vremetraenje na cas e 80 minuti
Po zelba moze i online
Zlatica
070/792-469
https://www.facebook.com/casovipiano/

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Zlatica
d_kratovaliev@yahoo.com
Потврден огласувач
070/792-469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам