1 / 1
vaga ,vagi
1.500 МКД
31.10.2022 09:38

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

vaga 40kg 1500 den
vaga 150kg 2200den
vaga 300kg 3000den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

maska za zavaruvanje

1500 МКД

Maska Za zavaruvanje Wurth

1490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам