1 / 6
Pelet Peleti Пелет Пелети
380 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.08.2022 13:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Montepellet

Состав : 100% буково дрво
Енергетска моќ : >4.6 kWh/kg
Влажност : <10%
Пепелност : <1.2%
Сертификат : ENplus A2 МЕ 001
Земја на потекло : Црна Гора
Пакување : 15 кг

-Бесплатна испорака во Скопје за купена минимална количина од 1000кг
-Можност за испорака на големо во другите градови.
-Начин на плаќање : авансно, во продажен салон или во банка.

Контакт :
Телефони :
02 2777 230

Меил:
info@pelet.mk
Веб :
www.pelet.mk
Facebook страна :
https://www.facebook.com/pelet.mk/

Продавница :
ул. Борис Трајковски бр. 89
Индустриска зона Пинтија, Скопје
Работно време :
Понеделник - петок 09:30 - 15:00
Сабота 09:30 - 13:30

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

PREMIUM ENERGY
Борис Трајковски 89
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Pelet Peleti Пелет Пелети

380 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам