1 / 1
Co2 800ampera
16.500 МКД
Цената е фиксна
15.11.2022 10:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Co2 800 ampera 3 vo 1
tig , mma , Co2

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriska Pumpa Za prskanje 16 L

2500 МКД

Gedore , klucevi chrome vandium

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам