1 / 1
tester za akulmator
2.000 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 09:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

tester za proveruvanje akulmator

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

bormasina

2500 МКД

pistol za co2

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам