1 / 2
Briket Briketi Брикет Брикети
133 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.07.2022 11:04

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

EKO BRIKET

Состав : 100% буково дрво
Енергетска моќ : >5.0 kWh/kg
Влага : <10%
Густина : 920+ kg/m3
Земја на потекло : Македонија
Пакување : 7 кг

Контакт :
Телефони :
02 2777 230
Меил:
info@pelet.mk

Продавница :
ул. Борис Трајковски бр. 89
Индустриска зона Пинтија, Скопје
Работно време :
Понеделник - петок 09:30 - 15:00
Сабота 09:30 - 13:30

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

PREMIUM ENERGY
Борис Трајковски 89
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Briket Briketi Брикет Брикети

133 МКД

Pelet Peleti Пелет Пелети

360 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам