1 / 12
GER CIRKULAR BANSEK BRUSALKA BORMASINA PILA HILTA EINHELL
3.600 МКД
30.09.2022 06:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

RAZNI MASINI OD SWISSPRAKAM PO KARGO

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

BOLLE
Потврден огласувач
070243007 078282007
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGALKA KRAN SO SAJLA 250KG EINHELL

5200 МКД

AGREGAT GENERATOR INVERTER EINHELL 1KW I 2KW SO USB BEZSUMEN

15500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам