1 / 6
LENOVO B50 80 NA DELOVI
1 МКД
24.11.2021 23:50

Бутел / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Lenovo b50 80 na delovi se sto vi treba,plastiki,tastatura,drzaci,fletovi,baterija i drugi delovi.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

ASUS K53SV INTEL NVIDIA PLOCA NOVA

1 МКД

HP PROBOOK 4540S DELOVI NOVI BATERIJA,PLASTIKI SE KOMPLET

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам