1 / 5
LENOVO B590 NA DELOVI
1 МКД
13.08.2022 12:18

Бутел / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

DELOVI ZA LENOVO B590 SE STO VI TREBA,PLASTIKI,FLETOVI,EKRAN,TASTATURA,FEN,DRZACI ZA DISPLEJ I DRUGI DELOVI.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

ACER ASPIRE E1 531 DELOVI KOMPLET

1 МКД

HDD IDE PATA 80GB

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам