1 / 4
ASUS X553MA NA DELOVI
1 МКД
13.08.2022 12:18

Бутел / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

DELOVI ZA ASUS X553MA SE STO VI TREBA,PLASTIKI,TASTATURA,FLET KABLI,DRZACI ZA DISPLEJ I DRUGI DELOVI.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

HP 650 DELOVI

1 МКД

ASUS X551M DELOVI KOMPLET

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам