1 / 6
Popravka na skrseni laptopi dtm computers
1 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2022 12:48

Бутел / Скопје

Производител:

HP

Процесор:

над 3 GHz

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

HP 15R NA DELOVI

1 МКД

HP ENVY 15Z NA DELOVI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам